K DISPOZICI

PRODEJ DOMU SE STODOLOU A GARÁŽÍ

Okr. Prostějov, Ondratice

Prostorný rodinný dům s hospodářskou částí, stodolou a garáží v obci Ondratice. Nemovitost je v původním ale udržovaném stavu, je čerstvě vyklizena a připravena na rekonstrukci dle Vašich představ. Zadní části pozemku dominuje slunná zahrada se zahradním domkem, ze kterého je nádherný výhled do okolí

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRODEJ KOSMETICKÉHO STUDIA

ul. Pichlova , Pardubice

 

— Připravuje se —

 

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRODEJ PROSTORNÉHO BYTU 4+KK

ul. Poděbradova , Chlumec n.C.

Prodej prostorného bytu 4+kk v klidné části Chlumce nad Cidlinou.  Byt se nachází v prvním patře zděného bytového domu a prošel celkovou rekonstrukcí. Současní majitelé bytovou jednotku kompletně zrekonstruovali a změnili dispozici tak, aby odpovídala nárokům moderního bydlení,

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRONÁJEM SKLADOVÉHO AREÁLU - SKLADY, DÍLNY, KANCELÁŘE

Semtín , Pardubice

 

— Připravuji —

 

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRODEJ POZEMKU PRO DEVELOPERSKOU VÝSTAVBU

ul. Na Záboří, Pardubice

Prodej pozemku k výstavbě vícepodlažní obytné budovy, zpracováno ve fázi studie. Dle územního plánu se jedná o plochy které jsou využity především pro bydlení a služby obyvatelstvu. Lze postavit jak bytový dům tak i například zařízení pro sociální účely a přechodné bydlení, pro veřejné stravování či školství a kulturu.

Detail nemovitosti
Přemýšlíte o prodeji své nemovitosti?
Nebojte se zavolat pro nezávaznou konzultaci.
K DISPOZICI

PRODEJ DVOUGENERAČNÍHO RODINNÉHO DOMU S GARÁŽÍ

Domamyslice, Prostějov

Dvougenerační řadovka s garáží a příslušenstvím. Dvě bytové jednotky mají samostatné vstupy a tím je zajištěno dostatečné soukromí. I přesto že některé části domu jsou opraveny, je počítáno s celkovou revitalizací. Elektřina, plyn, voda i kanalizace jsou funkční a lze je ihned využívat v období rekonstrukce.

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE STODOLOU A GARÁŽÍ

Stupárovice, okr. Havlíčkův Brod

Útulný rodinný dům v okrajové části Golčova Jeníkova. Dům prošel několika rekonstrukcemi a je okamžitě k nastěhování. Velkou výhodu je nevyužitý potenciál podkroví, pokud by Vám dispozice 3+1 nedostačovala. Díky blízkému rybníku je dům snem každého rybáře.

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRODEJ ZAVEDENÉ FIRMY - SHISHA BAR & CAFE

Pardubice , Kpt. Bartoše

Prodej zavedené firmy s přenecháním pronajatých prostor. Prodává se celá značka včetně vybavení, skladového zboží, zaměstnanců a podobně.  Firma je zisková s dobrou návratností. Po převzetí můžete plynule pokračovat v činnosti. Současní majitelé nového vlastníka rádi zaškolí v obsluze a fungování baru.

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRODEJ REPREZENTATIVNÍ VILY S GARÁŽÍ A POSEZENÍM

Hořice ul. Malátova

Unikání nemovitost, prostorná vila postavená v jedinečném místě Hořic. Tato třípatrová nemovitost vyniká neopakovatelným výhledem na město, moderní dispozicí a nadstandardním vybavením. Nabízí nejen pohodlí a prostor, ale i jedinečný zážitek z každodenního života.

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE STODOLOU A GARÁŽÍ

Olešnice - Levín

Starší rodinný dům se stodolou, garáží a původními chlévy. Jeho umístění na okrajové části obce ve slepé ulici nabízí využití jak pro bydlení tak pro rekreaci. Nabízí výbornou příležitost k rekonstrukci dle vašich představ.

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

EXKLUZIVNÍ PRODEJ APARTMÁNU HOTELOVÉHO TYPU NA HORÁCH

Pec pod Sněžkou

Lukrativní apartmán hotelového typu v srdci Českých hor, v Peci pod Sněžkou. Nadstandardně zařízený apartmán vhodný jak k investici, vlastnímu bydlení i rekreaci. Rozhodně oceníte i služby které PECR Well nabízí.

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRONÁJEM KOMERČNÍHO PROSTORU PO CELKOVÉ REKONSTRUKCI

Chrudim, ul. Palackého Třída

Komerční prostor v centru Chrudimi byl dlouhou dobu využíván jako taneční studio, to ale není jediné k čemu je vhodný. Záleží jen na Vaší představivosti. Třešničkou na dortu je podlahové vytápění po celém pronajímaném prostoru.

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU K BYDLENÍ 1837 M²

Jarošov

Prodej prostorného stavebního pozemku v obci Jarošov. Pozemek, se všemi důležitými přípojkami je připraven na stavbu rodinného domu nebo chalupy. Pro všechny kdo ocení klidné místo s dobrou občanskou vybaveností v blízkosti.

Detail nemovitosti
K DISPOZICI

PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE DVĚMA BYTOVÝMI JEDNOTKAMI

Nepolisy

Prodej dvougeneračního nebo investičního rodinného domu se dvěma bytovými jednotkami s vlastními balkóny a půdou a navíc pozemkem dostatečně prostorným pro vybudování parkovacích míst a nebo třeba i bazénu.

Detail nemovitosti
REZERVACE

PRODEJ VÍCEGENRAČNÍHO DOMU S GARÁŽEMI A ZAHRADOU

Mladé Buky

Rodinný dům se třemi bytovými jednotkami o dispozici 2+kk, 4+1, 4+1 a dvěma garážemi. Zajímavý jak pro vícegenerační bydlení tak jako investice. Díky bohatému rekreačnímu využití v okolí je dům využitelný na pronájem apartmánových bytů.

Detail nemovitosti
REZERVACE

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU 5029 M² KE KOMERČNÍ VÝSTAVBĚ

Letovice

Strategicky umístěný pozemek s nádherným výhledem na zámek v Letovicích. Využitelný pro obchodní prodej, ubytování, stravování, služby a další.

Detail nemovitosti
REZERVACE

PRODEJ SLUNNÉHO BYTU S PROSTORNÝM SKLEPEM

Trutnov

Útulný byt v zajímavé části Trutnova, s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky. Byt je vhodný jako startovací bydlení a nebo pro investici. Stačí koupit kuchyňskou linku a může se bydlet.

Detail nemovitosti
REZERVACE

PRODEJ RODINNÉHO DOMU S KRÁSNOU ZAHRADOU

Kluky, okr. Kutná Hora

Moderní novostavba rodinného domu 5+kk s okrasnou zahradou. Dům má nadčasovou dispozici, co zajisté oceníte je například: propojení obývacího pokoje, jídelny a kuchyně do jednoho funkčního celku  Majitelé si při výstavbě dali záležet na použití kvalitních materiálů a moderních technologií.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ CHALUPY SE DVĚMA GARÁŽEMI, STODOLOU A PROSTORNÝM POZEMKEM

Bělá nad Svitavou, okr. Svitavy

Rekreační nemovitost nebo rodinný dům? Rozhodněte se sami, jakým způsobem budete využívat tuto chalupu jejíž historie sahá až do roku 1870. Od té doby prošla několika renovacemi ale historický nádech ji nikdo neodepře. Navíc jsou k dispozici dvě garáže, stodola a prostorný pozemek.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ ZDĚNÉHO BYTU 2+1

Hradec Králové ul. Ladova

Prodej prostorného bytu v osobním vlastnictví v Hradci Králové. Byt Je okamžitě k nastěhování bez potřeby jakékoliv rekonstrukce. Velkou výhodou je dostatek zeleně v nebližším okolí.

 

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ RODINNÉHO DOMU S GARÁŽÍ

Říkov

Rodinný dům k celkové rekonstrukci se stodolou a menším pozemkem. Nemovitost má obrovský potenciál a půda nabízí další využitelný prostor a v případě rekonstrukce i místo pro další pokoje.

 

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM KOMERČNÍHO PROSTROU: DÍLNY, SKLADU A KANCELÁŘÍ

Nová Paka

Pronájem zděného, temperovaného skladu s prodejnou, autodílny s příslušenstvím a dvou kanceláří. Prostory lze pronajmout dohromady nebo každý zvlášť. Zajímavé jak pro zavedené podniky tak pro začínající podnikatele.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ BYTU 1+1 39 M² V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ S PROSTORNOU PŮDOU

Jaroměř

Prodej bytu ve zděném bytovém domě v okrajové části Jaroměře. Byt je prošel v minulosti několika rekonstrukcemi, ta poslední proběhla v roce 2022. K bytu patří prostorná půda. Výhodou je dobrá občanská vybavenost v nejbližším okolí.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU

Jaroměř - Jezbiny

Útulný rodinný dům 4+1 se zahradou k pronájmu, proběhla základní rekonstrukce obytných i venkovních částí. Nemovitost je ideální pro rodinu hledající klidné prostředí s možností relaxace v zahradě.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ CHALUPY 110 M² SE STODOLOU A ZAHRADOU 613 M²

Lubná u Poličky

Původní roubenka se stodolou vylepšená o ložnici, koupelnu a toaletu. Nemovitost nabízí původní roubenku a s ní spojený sklep a tzv. černou kuchyň, stodolu, ložnici se vstupem na budoucí terasu, vejminek, koupelnu a samostatnou toaletu. Trochu práce ještě bude potřebovat ale potenciál má úžasný.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU A PŘÍSLUŠENSTVÍM

Mlázovice ul. Jičínská

Prodej prostorného rodinného domu v městečku Mlázovice na Jičínsku. Rodinný dům o dispozici 5+1 nabízí možnost změny užívání na dvougenerační. Zahrada je rozdělena stodolou na přední, okrasnou část a zadní část využívanou jako sad. Na pozemku se nachází stodola, garáž, dílna a dva sklepy.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ BYTU 3+1 67 M² S MOŽNOSTÍ VLASTNÍ GARÁŽE

Žacléř

Prodej slunného bytu v klidné části Žacléře. Byt je v původním udržovaném stavu a náleží k němu dva sklepy v suterénu domu. Navíc je možné přikoupit plechovou garáž na vlastním pozemku umístěnou 500m od bytu.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 3+1, 75 M² PO REKONSTRUKCI

Pardubice, ul. Lonkova

Prostorný byt s balkónem v klidné části Pardubic. Určený k dlouhodobému bydlení. Pokud hledáte klidné bydlení s přírodou na dosah ruky, je tento byt pro Vás ideální.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM REPREZENTATIVNÍCH KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

Pardubice, ul. Rokycanova

Representativní kancelář k okamžitému nastěhování. Lukrativní lokalita s výbornou občanskou vybaveností.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM SLUNNÉHO BYTU 3+1, 74M² PO CELKOVÉ REKONSTRUKCI

Pardubice, ul. Dašická

Moderně zrekonstruovaný byt ve vyhledávané části Pardubic. Majitel na rekonstrukci nešetřil, byt předělával původně pro sebe. Využijte možnost se do bytu nastěhovat jako první nájemník.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1, 123M² SE SKLEPEM A ZAHRÁDKOU 64M²

Heřmanův Městec, ul. Havlíčkova

Dvoupodlažní rodinný dům vhodný jak pro bydlení tak pro podnikání. Pro všechny milovníky klasické architektury a klenbových stropů.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM ZAŘÍZENÉHO BYTU 2+KK V NOVNOSTAVBĚ

Pardubice, ul. Rokycanova

Slunný, plně vybavený byt s balkónem a komorou k okamžitému nastěhování. Lukrativní lokalita s výbornou občanskou vybaveností.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 3+kk, 62M² SE ZAHRÁDKOU 80M²

Újezd u Sezemic

Pronájem moderně zrekonstruovaného bytu se zahrádkou. Byt dispozičně nabízí: vstupní chodbičku, slunný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelnu a samostatnou toaletu Klidné bydlení v blízkosti Hradce Králové i Pardubic.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 3+kk, 62M² SE ZAHRÁDKOU 80M²

Újezd u Sezemic

Pronájem moderně zrekonstruovaného bytu se zahrádkou. Byt dispozičně nabízí: vstupní chodbičku, slunný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelnu a samostatnou toaletu Klidné bydlení v blízkosti Hradce Králové i Pardubic.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ PROSTORNÉHO DRUŽSTEVNÍHO BYTU 3+1, 77M²

Česká Třebová, ul. Semanínská 1978

Prostorný a slunný byt 3+1 v České Třebové. Zajímavý jak pro bydlení tak i jako investice.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM BYTU S LODŽÍÍ

Trutnov, ul. Prokopa Holého

Pronájem moderně zrekonstruovaného bytu s lodžií a sklepem. Zajímavé bydlení ve vyhledávané lokalitě.  A při dobrém počasí i s výhledem na Sněžku.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ BYTU 3+1, 83M² S GARÁŽÍ A ZAHRÁDKOU

Trutnov - Poříčí ul. Žitná 485

Šikovně dispozičně řešený byt v Trutnově – Poříčí. S garáží přímo v domě a společnou zahrádkou u domu vám nic chybět nebude.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM REPREZENTATIVNÍCH KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR

Pardubice, ul. Smilova

Prostorná, moderní kancelář se zahrádkou v centru Pardubic. Vhodná pro všechny podnikatele kteří ocení klid na práci s výbornou dostupností všech služeb.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM ZAŘÍZENÉHO BYTU 1+KK V NOVNOSTAVBĚ

Pardubice, ul. Rokycanova

Slunný, plně vybavený byt k okamžitému nastěhování. Lukrativní lokalita s výbornou občanskou vybaveností.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ BYTU 2+KK 57M² V MODERNÍ NOVOSTAVBĚ

Praha 9 - Libeň - Českomoravská 1181/21

Moderní bydlení na moderním místě, to nabízí tento byt postavený jen kousek od O2 arény a obchodního galerie Harfa.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ ATYPICKÉHO DRUŽSTEVNÍHO BYTU 2+1, 50m²

Trutnov, Žižkova 456

Zajímavý řešený byt, upravený na 3+1. Po částečné rekonstrukci. Navíc s komorou na patře. Co víc si přát?

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ SLUNNÉHO BYTU 3+KK, 61m² SE ZAHRÁDKOU

Barchov 8

Slunný byt v menším bytovém domě, s dvěma balkóny a vlastní zahrádkou. I přesto že je v původním stavu, je dobře dispozičně řešen. Díky tomu ho lze jednoduše upravit podle vlastních představ.

Detail nemovitosti

Historicky realizované nemovitosti

ARCHIV

PRONÁJEM BYTU S TERASOU

Pardubice, ul. Pod Vinicí

Slunný byt v novostavbě s nezvykle prostornou terasou. Ideální na rodinné grilovačky i párty všeho druhu.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM BYTU S KOMOROU

Pardubice, ul. Rokycanova

Útulný byt v novostavbě, umístěný ve vyhledávané lokalitě Pardubic. Vhodný jako startovací bydlení nebo i pro vytíženého podnikatele.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ

Česká Třebová, ul. Za Lávkou

Prostorný rodinný dům který je možné využít i jako dvougenerační, s prostornou zahradou a garáží. Na nemovitosti Vás určitě zaujme dech beroucí výhled na Českou Třebovou.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ BYTU 2+1 S BALKÓNEM

Pardubice, ul. nábřeží Závodu míru

Slunný byt v původním stavu vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ, velkou výhodou je orientace bytu a vyhledávaná lokalita.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ BYTU SE ZAHRÁDKOU A PERGOLOU

Hrochův Týnec, ul. Nádražní

Byt 2+1 umístěný v přízemním bytovém domě a s ním spojená zahrádka a pergola. A i přes to že se nacházíme uprostřed obce, naleznete zde dostatek soukromí. Nemovitost prošla zásadní rekonstrukcí a proto Vás nečeká žádná zásadní práce před nastěhováním do nového bydlení.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ

Topol, Pardubický kraj

Prostorný rodinný dům umístěný v klidné části obce Topol, velkou výhodou je prostorná zahrada vhodná i k vybudování bazénu nebo posezení. Určitě potěší i dostatek doplňkových staveb určených jako dílna a nebo chlévy pro domácí zvířectvo.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ ATYPICKÉHO BYTU 132m² S PODÍLEM NA ZAHRADĚ

Chrudim, ul. Palackého Třída

Dovoluji si Vám nabídnout bytový prostor ve vyhledávané části Chrudim, Palackého třída 199. Nemovitost je v současné chvíli rozdělena na dvě části: Bytovou jednotku 1+1 a taneční studio. Změnou dispozice lze vybudovat buď jeden byt 5+kk a nebo dva byty 2+1.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 111m² SE ZAHRADOU 557m²

Náchod, ul. Na Klínku

Exkluzivní prodej rodinného domu 3+1, 111m² se zahradou 385m² ve vyhledávané vilové čtvrti Náchoda v ulici Na Klínku. Nemovitost nabízí: kuchyň s jídelnou, prostorný obývací pokoj, pokoj s balkónem, ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 1+kk, 30M²

Pardubice, ul. Prodloužená

Exkluzivní pronájem bytu 1+kk, v klidné části města Pardubice. Byt se skládá ze vstupní chodbičky, koupelny s toaletou, obývacího pokoje a kuchyňky. Byt prošel celkovou rekonstrukcí, má nová plastová okna, nové podlahy, novou kuchyňskou linku a novou koupelnu s toaletou.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 1+1, 36M²

Trutnov, ul. U Pramene

Dovoluji si vám nabídnout slunný byt 1+1, 36m2 v klidné části Trutnova. Byt nabízí vstupní chodbičku s prostornou vestavěnou skříní, ložnici, kuchyň s jídelnou a koupelnu s toaletou. Byt prošel celkovou revitalizací, má nové jádro, nové podlahy, plastová okna a moderně zařízenou kuchyň s vestavenými spotřebiči.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 2+1, 58M²

Rychnov nad Kněžnou, ul. Mírová

Dovoluji si vám nabídnout prostorný byt 2+1 v klidné části Rychnova nad Kněžnou. Dispozičně byt nabízí: Vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj se vstupem na zasklenou lodžii, ložnici, kuchyň, koupelnu a samostatnou toaletu. Byt má nová plastová okna, plovoucí podlahy a novou kuchyňskou linku.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ CHALUPY 2+0, 34M² S POUZEMKEM 527M²

Pardubice, ul. Staročernská

Dovoluji si Vám nabídnout moderně zrekonstruovanou chatu v zahrádkářské kolonii ul. Staročernská. Chata byla opravena a přistavěna cca v roce 2010, nabízí 2 místnosti, spíž, sklep, půdu a terasu. Je vytápěna krbovými kamny, popřípadě elektrickým přímotopem a je zateplena.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ PŮVODNÍHO BYTU 1+KK 27M²

Pardubice, ul. Prodloužená

Byt nabízí vstupní chodbičku, hlavní obytnou místnost, kuchyňský kout a koupelnu s toaletou. Byt prošel částečnou rekonstrukcí. Má nová plastová okna, nové podlahy a novou kuchyňskou linku. Koupelna je v původním stavu a je předpokládaná její rekonstrukce, minimálně výměna sprchového koutu.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM ÚTULNÉHO BYTU 1+kk, 32M² SE ZAHRÁDKOU

Jaroměř, ul. Jaromírova

Byt nabízí hlavní obytnou místnost 17m2, kuchyň 8m2 a koupelnu 7m2. K užívání je i společná zahrádka ve vnitrobloku domu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí, má nová plastová okna, novou elektřinou, novou podlahu a opravenou koupelnu. Pozor, koupelna není spojená s bytem a je přístupná ze společné chodby.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ PŮVODNÍHO BYTU 3+KK 64M² S BALKÓNEM

Trutnov, ul. Prokopa Holého

Dovoluji si Vám nabídnout prostorný byt 3+kk, 64m2 v Trutnově, ul. Prokopa Holého. Byt Nabízí vstupní chodbu, praktickou komoru, velký obývací pokoj, slunnou ložnici se vstupem na lodžii, kuchyň s jídelnou, koupelnu a samostatnou toaletu. Kromě nových plastových oken a stoupaček je byt v původním stavu.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 1+1, 36M²

Trutnov, ul. U Pramene

Exkluzivní prodej bytu ve vyhledávané části Trutnova – Kryblice. Byt nabízí vstupní chodbu s vestavenou skříní, prostornou obytnou místnost, koupelnu s toaletou a kuchyň s jídelnou. Cca 10 let nazpět proběhla celková rekonstrukce bytu. Dům má novou fasádu se zateplením, opravenou střechu, nové výtahy a vstupní dveře.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ OPRAVENÉHO BYTU 1+KK, 26M²

Trutnov, ul. Blanická

Exkluzivní prodej bytu ve vyhledávané lokalitě Trutnova. Byt nabízí vstupní chodbičku, centrální obytnou místnost s kuchyňskou linkou a zděnou koupelnu s toaletou. Byt prošel zásadní rekonstrukcí, má plastová okna, plovoucí podlahu, novou elektřinu, rozvody vody v plastu a nové radiátory.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ ŘADOVÉ GARÁŽE 22M²

Ústí nad Orlicí, ul. Dukelská

Dovoluji si vám nabídnout zděnou řadovou garáž umístěnou u sídliště Dukla v Ústí nad Orlicí. Garáž je v dobrém, udržovaném stavu, a je do ní zavedena elektřina. Střecha garáže byla pravidelně opravována a do nemovitosti nezatéká. Pro jakékoliv dotazy nebo pro termíny prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ ŘADOVÉHO DOMU 2+1, 55M² S PŮDOU A POZEMKEM

Hořice, ul. Husova

Dovoluji si Vám nabídnout řadový rodinný dům dispozičně řešený jako 2+1, v přízemí domu se nachází vstupní chodbička, koupelna s toaletou, kuchyň, obývací pokoj a ložnice. V obývacím pokoji je možné umístit krbová kamna. Dům i byt prošli v minulosti revitalizací, cca 20 let nazpět.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ PŮVODNÍHO BYTU 1+1, 37M²

Trutnov, ul. Jana Roháče z Dubé

Dovoluji si Vám nabídnout slunný byt v zajímavé části Trutnova: Horní Předměstí. Byt je v původním, udržovaném stavu, nezalekněte se prosím pestré výmalby bývalých nájemníků. Okna obou pokojů jsou otočena na západní stranu s výhledem na hřiště za domem a v případě příznivého počasí i na Sněžku.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 3+KK, 80M²

Pardubice, ul. Pod Vinicí

Exkluzivně nabízíme dlouhodobý pronájem prostorného bytu 3+kk o velikosti 79.6 m2 s balkónem a sklepní kójí. K dispozici je slunný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva samostatné pokoje, koupelna se sprchovým koutem, toaleta a komora. Balkón je přístupný z obývacího pokoje a nabízí příjemné posezení.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+2, 150M² SE ZAHRADOU 473M²

Mladé Buky, Královéhradecký Kraj

Dovoluji si Vám nabídnou prostorný rodinný dům s garáží a zahradou v zajímavé části obce Mladé Buky. Dům byl využíván jako dvougenerační, v přízemí se nachází vstupní veranda, centrální chodbička, velký obývací pokoj navazující na jídelnu s krbem a vstupem na zahradu, standardně zařízená kuchyně, ložnice, zrevitalizovaná koupelna s toaletou a garáž spojená s dílnou.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+kk, 227M² SE ZAHRADOU 1438M²

Vlčice, Královéhradecký Kraj

Exkluzivní prodej novostavby rodinného domu 5+kk v klidné obci Vlčice u Trutnova. Přízemí domu nabízí zádveří, moderně zařízenou kuchyň s vestavěnými spotřebiči, prostornou koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, ložnice, dětský pokoj, technickou místnost a prostorný obývací pokoj rozdělený na společenskou část s krbem, odpočinkovou část se vstupem na velkou terasu a jídelnu.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRONÁJEM PŮVODNÍHO BYTU 1+1, 36M²

Pardubice, ul. nábřeží Závodu míru

Dovoluji si Vám nabídnout byt 1+1, ve vyhledávané části města Pardubice. Byt se nachází v ulici nábřeží Závodu míru č.p. 1822, 7.podlaží. Skládá se z vstupní chodbičky, koupelny s toaletou, pracovního koutu, obývacího pokoje a kuchyňky. Byt má nová plastová okna. Byt se pronajímá prázdný – vybavený pouze kuchyňskou linkou a rozkládací sedačkou.

Detail nemovitosti
ARCHIV

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1 SE ZAHRADOU A PŘÍSLUŠENSTVÍM

Kamilov, Sloveč

Dovoluji si Vám nabídnout rodinný dům 5+1 se zahradou a příslušenstvím v klidné vesnici Sloveč – Kamilov. Kamilov je vzdálen necelých 8 minut jízdy autem od Městce Králové a je také velmi blízko od Nového Bydžova a Chlumce nad Cidlinou. Dům jako takový je rozdělen na dvě části, obytnou a užitkovou.

Detail nemovitosti