Prodej stavebního pozemku k bydlení

Jarošov | Svitavy

Stavební pozemek 1 837 m².

Dovoluji si Vám nabídnout prostorný stavební pozemek v klidné obci Jarošov. Pozemek je strategicky umístěn v málo zastavěném středu obce, v těsné blízkosti autobusové zastávky. Na pozemku se nachází přípojka elektřiny, přípojka vody. Plyn je veden na druhé straně silnice a kanalizace v obci není. Pozemek je z většiny rovný, nachází se na něm pozůstatky předchozí budovy ve formě sklepu a hromady cihel.

Dle územního plánu spadá do kategorie bydlení Smíšené obytné venkovské. Podle stavebního úřadu, je při výstavbě domu potřeba zachovat ráz obce. Znamená to, že Bungalov vám zde nepovolí, ale sedlová nebo polovalbová střecha je v pořádku. Zastavěnost pozemku nesmí překročit 60 %.

I přes to že je Jarošov malá obec s téměř 200 obyvateli, disponuje mateřskou školou, multifunkčním hřištěm a malým obchůdkem umístěným v obecním úřadu. Hlavní občanská vybavenost je potom koncentrována v nedalekém městě Proseč kde se nachází: obchody, restaurace, kavárny, škola, školka, lékař i pošta. A pokud by Vám i toto bylo málo, v Litomyšli jste za 15 minut.

Pokud Vás pozemek zaujal, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit na prohlídkách.

Adresa nemovitosti: Jarošov okr. Svitavy

1.837.000 Kč za nemovitost

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Parametry nemovitosti

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Jarošov
Okres Svitavy
Plocha pozemku 1.837 m²
Poloha objektu Samostatný
Zástavba Obytná
Komunikace Asfaltová
Doprava Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 400V