Kdo je Michal Kalman

Řečí čísel: 

Od roku 2012 jsem úspěšně prodal 200+ nemovitostí, spolupracoval se 400+ spokojenými klienty či připravil 250+ odhadů cen nemovitostí.

Řečí příběhů: 

Mnoha svým klientům jsem prodejem nemovitosti pomohl vyřešit zapeklitou životní situaci – když chtěli prodat nemovitost velmi rychle; když nechtěli mít s prodejem žádné starosti; když hledali pomoc zkušeného právníka či bankéře; když potřebovali vyřešit složitější směnu à la „Kulový blesk“; když bylo nutné, aby se vyrovnali s příbuznými při dědickém řízení apod.

Věřím, že právě čísla a příběhy dohromady tvoří to, co má být výsledkem práce kvalitního makléře: dobrý obchod. Takový, který vám přinese co nejlepší možný zisk a zbaví vás starostí. A zároveň si vydělá i na odměnu makléře, abyste nad ní nemuseli přemýšlet. Dobrý obchod je zkrátka win-win. 

K dobrému obchodu je třeba znát ty správné cesty. Vědět, co a jak je potřeba udělat pro optimální výsledek. 

Trendem posledních let je co nejlepší představení prodávané nemovitosti. Proto pro prezentaci nemovitostí využívám moderní technologie, které prodej posouvají na novou úroveň. Připravím profesionální fotografie, atraktivní videa i praktický 3D sken nemovitosti. 

Takové řešení je opět win-win: především proto, že odprezentuji vaši nemovitost v co nejlepším světle, což má pro vás pozitivní vliv na cenu. A případní kupci si o ní zároveň udělají dobrý obrázek – a na prohlídku tak přijdou jen vážní zájemci.

Baví mě, že i díky technologiím můžu do práce vnášet nové prvky a klientům dodávat výsledky, ze kterých mají radost. Zakládám si na dobrých vztazích: chci, aby proces prodeje byl příjemným zážitkem pro vás i pro mne. Jsem otevřený, komunikativní a mám rád lidi. A věřím, že v mé práci je to znát. 

Ozvěte se mi anebo rovnou zadejte zde pár údajů o vaší nemovitosti, abych pro vás mohl připravit odhad ceny. 

A společně se můžeme pustit do spolupráce, na jejímž konci bude dobrý obchod a vaše spokojenost.