Dílna, sklad a kanceláře k pronájmu.

Nová Paka | okres Jičín

Pronájem komerčního objektu

 

Zděná skladovací halu k pronájmu. Hala byla postavena v roce 2008, má podlahovou plochu 238 m2, v současné chvíli je využíván jako sklad s prodejnou. Halu je možné temperovat a proto je vhodná i ke skladování materiálu a zboží, které je náchylné na změny teplot. Zázemí haly nabízí toaletu, technickou místnost a denní místnost. K užívání je i pozemek okolo haly o celkové velikosti cca 1000m2. Hala má vlastní měřiče energií. K dispozici je společné parkoviště.

Dílna o velikosti 223 m2 umístěná v přízemí komerční budovy. Nemovitost byla postavena v roce 2001 a překolaudována na servis v roce 2015. Po domluvě lze samozřejmě řešit i jiné využití a následné překolaudování. Dílna je vybavena rozvodem stlačeného vzduchu a odsavačem výfukových plynů. Zázemí dílny nabízí šatnu, kuchyňku a toaletu jak pro zaměstnance tak pro zákazníky.

Pronájem kanceláře 20 m2 nebo 25 m2 umístěné v prvním nadzemním podlaží komerční budovy, postavené v roce 2001. Ke kancelářím lze využít s společné části, a to: Jednací místnost, kuchyňku a toalety. Kanceláře budou vyklizeny a připraveny k nastěhování. Součástí nájmu je i parkovací místo na společném parkovišti.

Zájemcům o pronájem jakékoliv kombinace skladu, dílny či kanceláře nabízíme výhodnější podmínky.

Adresa nemovitosti: Vrchovina 88, 509 01 Nová Paka

– PRONAJATO –

Parametry nemovitosti

Kategorie Výroba, sklad, kanceláře
Lokalita Vrchovina 88, Nová Paka
Okres Jičín
Plocha užitná 223 m², 238 m², 20 m²
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Přízemní, Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Okraj obce
Zástavba Komerční
G (PENB nedodán)
Parkování Ano
Komunikace Asfaltová, Štěrková
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové