Prodej rodinného domu 131M² s příslušenstvím

Mlázovice | okres Jičín

Prodej rodinného domu se zahradou a příslušenstvím

 

Dovoluji si Vám nabídnout prostorný rodinný dům 5+1, 131m² se stodolou, garáží a příslušenstvím v obci Mlázovice. Rodinný dům je v udržovaném stavu a po částečné rekonstrukci, proběhla výměna části oken za plastová, dům má zánovní koupelnu a pitná voda je v plastu. Vytápění je řešeno plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva. Záleží na tom, co Vám více vyhovuje. Dům je napojen na vodovod a kanalizaci, navíc na zahradě je vlastní studna s užitkovou vodou.

Přízemí domu dispozičně nabízí: zádveří, vstupní chodbičku, obývací pokoj, 3 ložnice, kuchyň se spíží, koupelnu, toaletu a dvě komory. V prvním patře naleznete chodbu se vstupem na balkón, dvě ložnice a půdu vhodnou k rozšíření obytných částí nemovitosti. Dům je i vhodný k vytvoření dvougeneračního bydlení.

Prostorný pozemek je rozdělen stodolou na přední, okrasnou část a zadní část využívanou jako sad. Na pozemku se nachází stodola, garáž, dílna a dva sklepy.

Nemovitost je čerstvě vyklizena a je připravena k nastěhování. Pokud máte zájem o prohlídku, velmi rád vás domem provedu. S financováním koupě nemovitosti Vám pomohou naši zkušení bankéři.

Adresa nemovitosti: Mlázovice, Jičínská 14

3.990.000,- Kč

 

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Jičínská, Mlázovice
Okres Jičín
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 131 m²
Plocha pozemku 1.711 m²
Plocha zahrady 950 m²
Stav objektu Dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Centrum obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Ne
Garáž Ano
Balkón ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Autobus
Voda Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Topení Ústřední plynové