Prodej zavedené firmy - Shisha bar & cafe

Pardubice | ul. Kpt. Bartoše

Prodej zavedeného shisha baru

 

Dovoluji si Vám nabídnout prodej zavedeného podniku „KT Shisha Bar & Cafe“ v Pardubicích. Jedná se o nabídku prodeje společnosti s přenecháním pronájmu podnikatelských prostorů.

Bar je součástí nově zrekonstruovaného komerčního objektu v centru Polabiny IV. Je umístěn v severovýchodním rohu objektu s výhledem na parkoviště. Dispozice baru nabízí: zádveří (10,7m²), centrální místnost s barem (111m²), sklad (4,5m²), úklidovou místnost (4,9m²), WC Dámy (4,1m²), WC Páni (4,9m²), chodba (10,1m²). K dispozici je navíc prostorná zahrádka o velikosti cca 90m².

Bar je moderně vybaven koženými gauči a křesílky, stoly a barovými židlemi. Centrální místnost je podsvícena LED páskami a vybavena integrovaným ozvučením ve stropech. Vzduchotechnika je v celém baru včetně toalet a v centrální místnosti je klimatizační jednotka. Venkovní posezení je složeno z ratanových gaučů a křesel. Prostorná výloha nabízí ideální prostor pro umístění reklamy a díky vertikálním žaluziím zajistíte útulnou atmosféru při večerním posezení.

Kapacita vnitřního posezení je cca 45 lidí a venkovního 24 lidí.

Součástí prodeje je přenechání firmy – podnikatelského záměru s veškerým vlastním vybavením, zásobami, zbožím, zaměstnanci. Firma je zisková s dobrou návratností. Po převzetí můžete plynule pokračovat v činnosti.

Pro nezkušené zájemce, současný provozovatel nabízí bezplatné zaškolení s provozem, chodem baru, přípravou dýmek a podobně.

Pro další informace mě neváhejte kontaktovat.

Adresa nemovitosti: Kpt. Bartoše 454, 530 09 Pardubice II – Polabiny

750.000,-Kč

Parametry nemovitosti

Kategorie Restaurace
Lokalita kpt. Bartoše, Pardubice – Polabiny
Okres Pardubice
Plocha užitná 140 m²
Obchodní plocha 230 m²
Stav objektu Po rekonstrukci
Budova Cihlová
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Centrum obce
Zástavba Obchodní a obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Ano
Výtah ne