Jste zvědaví, za kolik lze prodat vaši nemovitost? Řeknu vám to

Nejlepší je co nejdříve vědět, na čem jste. Proto odhad ceny nemovitosti doporučuji jako první krok při úvahách o prodeji. 

Díky této stránce to není nic složitého. Stačí vyplnit několik základních údajů, ozvu se vám a odhad ceny nemovitosti pro vás rád vypracuji. Mám za sebou stovky úspěšných prodejů, a tak dokážu na základě dat i zkušeností velice dobře odhalit potenciál vaší nemovitosti a její reálnou tržní cenu.

 

Proč se vyplatí mít kvalifikovaný odhad ceny?

Abyste hodnotu nemovitosti nepodcenili nebo nepřecenili. Byla by škoda prodat ji příliš levně nebo naopak počítat s větším ziskem, než který je reálný. 

Kvalifikovaný odhad ceny nemovitosti, tedy žádné „jedna paní povídala“, je základ pro budoucí dobrý obchod, který vám přinese zisk a spokojenost. Zároveň vás však odhad ceny k ničemu nezavazuje. 

Jste-li zvědaví, kolik peněz můžete prodejem vašeho bytu, domu, pozemku, chaty/chalupy či jiné nemovitosti vydělat, vyplňte prosím tento formulář. 

Ozvu se vám a domluvíme se na dalším postupu. V jednodušších případech lze provést odhad ceny na dálku, ve složitějších případech je nejlepší si dát schůzku přímo u nemovitosti, abych lépe posoudil její umístění a stav. Pak vám vypracuji odhad ceny a vy budete vědět, na čem jste.