Prodej řadového domu s vymezenou zahradou

Svítkov | Pardubice

Řadový dům 4+kk

Není řadovka, jako řadovka.

To nejsou žádné řeči, ale realita. Jen se samy podívejte. Mám pro vás k prodeji krajový řadový dům s vymazlenou zahradou. A nejen to, najdeme i další plusy tohoto domu.

Dispozice 4+kk, která nabídne 128 m2 plochy. Chybět vám nebude prakticky nic. Garáž, další parkování na pozemku, venkovní terasa a příjemně udržovaný pozemek. Pokud máte rádi trochu romantiky a k tomu jako bonus nějaké to teplo, tak můžete využít krb v obývacím pokoji a nebo ten venkovní na terase. Na terase budete moct využít zabudovanou udírnu a k tomu si dát vínečko, které bude mít tu správnou teplotu ze zabudované vinárny.Snad každé dítě miluje bazén, věřím, že tady ho bude milovat celá rodina. Váš nový dům má vyhřívaný bazén s protiproudem, který budete využívat celoročně.

Majitelé plánovali v tomto domě strávit velkou část svého života a to se jim také vyplnilo. Jsou prvními majiteli od roku 2008, kdy byl dům postaven. Jenže změna je život. A možná bude čekat po přečtení této inzerce i vás.

Svítkov je městskou částí Pardubic s dobrou dostupnosti. Je jenom 4 km od centra města a samozřejmě i do této části zajíždí MHD. No a pokud nejedete do města, tak se můžete vydat jakýmkoli jiným směrem bez nutnosti absolvovat dopravní situaci.

Pokud se vám dům líbí, tak mi rovnou zavolejte. Domluvíme se na prohlídce a třeba se budete dívat právě na vaše nové bydlení.

Adresa nemovitosti

13.500.000 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita V Oklikách, Pardubice – Svítkov
Okres Pardubice
Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 128 m²
Plocha pozemku 387 m²
Stav objektu Velmi dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Řadový
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Rok výstavby 2008
G (PENB nedodán)
Parkování Ano
Garáž Ano
Terasa ano
Bazén ano
Doprava Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické, Jiné